Salt Likitler

40 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Salt Likit Nedir?

Salt Likit son dönemlerde sık duymaya başlanmış ve birçok pod mod elektronik sigara kullanıcısı tarafından merak konusu haline gelmiştir. Peki bugün kullandığımız e-likit yerini alacağı söylenen salt likit nedir? Bildiğimiz ve tanıdığımız e-likit ile arasındaki farklar nelerdir?

İlk olarak belirtmek gerekir ki bugün e-sigara kullanıcıları tarafından kullanılan e-likit ürünleri nikotin bazlı e-likittir. Başka bir deyişle her baz nikotinin bir boğaz tokluğu ve doygunluk seviyeleri bulunmaktadır ve elektronik sigara kullanıcıları daha önce normal sigara kullanımlarına bağlı olarak kendileri için uygun MG değerindeki likitleri seçmelidir.

Ancak salt nikotin, tütün yapraklarından oluşan bir nikotin formu olmakla birlikte daha doğal ve saf bir e-sigara deneyimi sunmaktadır. Bunun temel sebebi ise tütün yapraklarında tuzun doğal olarak bulunması ve bu sayede kana daha hızlı karışımıdır.

Salt Likit ile Nikotin Bazlı Likit arasındaki fark nedir?

Premium Salt Likit yani diğer adıyla tuz nikotin, ilk olarak doğallığı ile ön plana çıkmış ve baz e-likite oranla daha saf oluşuyla dikkat çekmektedir. Tuz nikotinin vücutta daha çabuk emiş edilerek kana çabuk karışması sonucu etkisi daha uzun sürmekte ve nikotin ihtiyacını karşılamaktadır.

Doğal ve saf oluşunun yanı sıra baz nikotin oranla daha doyurur ve boğazı acıtmaz ağızda acı tat bırakmamaktadır.

Baz nikotin de 3MG Nikotin tüketimde aldığınız doyumu Salt Nikotin de yani Tuz nikotin de 35MG nikotin tekabül etmektedir.

Salt Likit yani tuz nikotin gerçek sigaraya en yakın boğaz sertliğine ulaşmasıyla da baz e-likit ayrılmaktadır. Farklı buhar sistemine sahip tuz nikotin, gerçek sigaraya olan yakınlığının haricinde 35% daha az sertlikte oluşuyla da tercih sebebi haline gelmeye başlamaktadır.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi baz e-likite oranla birçok avantajı beraberinde getiren salt likit uzmanlar tarafından da tüm özellikleri onaylanmış bir ürün olarak pod mod e-sigara kullanıcılarına farklı bir buhar deneyimi sunmaktadır.

Dharma Salt Likit

Dharma STRIKE

130.00 

Dharma Salt Likit

Dharma FRANK

130.00 

Dharma Salt Likit

Dharma RAGE

130.00 

Dharma Salt Likit

Dharma SWIFT

130.00 

Dharma Salt Likit

Dharma PAIN

130.00 

Dharma Salt Likit

Dharma WISH

130.00 
120.00 

Dharma Salt Likit

Dharma SOA

130.00 

Dharma Salt Likit

Dharma Miami

130.00 

Dharma Salt Likit

Dharma Story

130.00 

Salt Likitler

Saltica Mem 30ML

205.00 

Salt Likitler

Saltica Pinky 30ML

205.00 

Salt Likitler

Saltica Vaporium 30ML

205.00 

Dharma Salt Likit

Dharma Dady

130.00 
117.83 
WhatsApp Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, DharmaVape.net
Nasıl yardımcı olabiliriz?